Про компанію

Більше 10 років українська компанія «Toys Plast» успішно займається виробництвом якісних пластмасових іграшок.

Вся продукція компанії виготовляється за допомогою високо-технологічного обладнання з безпечних і якісних матеріалів і абсолютно нешкідлива для дітей. На нашому виробництві всі вироби проходять суворий контроль якості, що підтверджується наявністю гігієнічних висновків Міністерства охорони здоров'я України та сертифікатів відповідності. Всі вироби сертифіковані відповідно до вимог ГОСТ 25779- 90, ДСТУ 2029-92, ДСТУ 2030-92, ДСТУ 2031-92, ДСТУ 2032-92, ДСТУ 2169-93 і ДСанПін 5.5.6.012-98.

Вывод Государственной Санитарно-Эпидемиологической экспертизы

Наша компанія прогресує не тільки в якості пропонованої продукції, а й працює над постійним збільшенням асортименту. На сьогоднішній день іграшки компанії «Toys Plast» дарують радість малюкам не тільки з України, а й за її межами.

Крім того, що всі іграшки компанії безпечні, яскраві, цікаві та стійкі до пошкоджень, вони також позитивно впливають на розвиток моторики рук у дітей, сприйняття кольорів, уяви і фантазії. Продукція компанії різноманітна: пісочні набори, ігрові набори, розвиваючі іграшки, конструктори.

Ми впевнені, що серед запропонованого товару на нашому сайті Ви обов'язково знайдете ідеальну іграшку для Вашої дитини!